Wózek spacerowy Kees K2Go

  • Wyprzedaż!

Wózek spacerowy Kees K2Go

0,00 zł

Wózek spacerowy Kees K2Go mega kompaktowy lekki wózek spacerowy.

Wózek spacerowy Kees K2Go to ultralekki i przyjemny w prowadzeniu wózek spacerowy, którego elegancki i nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu rodzicom. Doskonały system amortyzacji na obie osie oraz niewielkie wymiary wózka sprawiają, że to idealne rozwiązanie zarówno do miasta, jak i w podróż. Obrotowe przednie koła zastosowane w wózku sprawiają, że jest on bardzo zwrotny i doskonale radzi sobie w ciasnych miejscach.

Wózek składa się bardzo łatwo i szybko, a po złożeniu zajmuje wyjątkowo mało miejsca. Niewielkie wymiary wózka po złożeniu pozwalają na jego łatwe przechowywanie, a także na bezproblemowy transport nawet w małym bagażniku samochodowym.  

Kees K2Go wyposażony jest w kosz umieszczony pod siedziskiem. Kosz możesz wykorzystać do przewożenia zakupów lub schować w nim przydatne akcesoria, które mogą okazać się być potrzebne w trakcie spaceru ze swoją pociechą. Dostęp do kosza nie jest w żaden sposób utrudniony. Za sprawą przemyślanej konstrukcji wózka możesz korzystać z kosza w dowolnym momencie.

Opis

Waga
6,5 kg
Wymiary wózka rozłożonego
46 x 103 x 63 cm
Wymiary wózka złożonego
46 x 28 x 53cm